IRCSayfasi - mIRCDunyasi, mIRCForumlari, mIRCRehberi   IRCSayfasi

Geri Dön   IRCSayfasi - mIRCDunyasi, mIRCForumlari, mIRCRehberi > Astroloji > Büyü > Büyü Tarifleri

Büyü Tarifleri buyu tarifleri

Etiketlenen üyelerin listesi

Yeni Konu Aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23 Mart 2021, 08:40   #1
Çevrimdışı
GeN
BayrakIRCSayfasiBayrak
GeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Büyü Bozma


-- Sponsor Baglantı --Büyü Bozma


Büyü bozma çalışmaları nasıl yapılıyor? Bir kişinin üzerine başka bir kişi tarafından yaptırılan büyü nasıl bozulur? Medyum GeN'ın büyü bozma hakkında uzmanlığı hangi düzeydedir? Medyumlar arasında büyü bozma çalışmasını kimler yapıyor?

[Sadece üyelerimiz linkleri görebilir.. Üye olmak için tıklayın...]

Büyü bozma nasıl yapılır? Birisi tarafından yaptırılan büyü nasıl bozulur? Medyumlar büyü bozma işlemlerini nasıl yapıyorlar? Medyum GeN Hoca inanların dertlerinin dermanını sunmak ve onları mutlu bir halde görmek için gece gündüz kendisini bu işlemlere adamış medyumlardan birisidir. Bu yazımızda ise sizlerden Medyum GeN Beya gelen büyü bozma ile ilgili sorulara cevap vermek istiyoruz. Büyü bozma işlemleri çok zor ve riskli işlemlerdir. Ancak sizlerin bu makalede içinizi ferahlatacak bilgiler bulacağınıza da eminiz. Uzaktan büyü bozma işlemi ve idrarla büyü bozma gibi konulara değindiğimiz makalemiz yayındadır.

Büyü Nasıl Bozulur?
Büyü bozma işlemleri bilindiği üzere medyumların bile yapmakta zorluk çektikleri bir konudur. Çünkü büyünün ne zaman ve kim tarafından hangi amaçla yapılmış olduğundan tutun da hangi efsunlar ile hangi sihirlere maruz kaldığını en ince ayrıntısıyla didik didik incelemek gerekmektedir. Medyum GeN Hoca ise büyü yapma konusundaki hünerlerinin aynısını büyü bozma konularında da sergilemeye devam ediyor. Kara büyü ve papaz büyüsü gibi büyülerin bile üstesinden gelen Medyum GeN, büyü bozma konusunda en dikkatli medyumlardan birisidir. Büyü yapmak bir ilim gerektirirken büyü bozmak ise kat be kat büyük bir ilim istemektedir.

Medyum GeN Bey, büyü bozma hakkında bir çok yanlış bilgiyle dolu insan olduğunu ve bir çoğunun da kendince büyü bozmaya çalıştığını üzülerek söylemektedir. Bu tarz kişiler hem kendilerine hem de çevrelerine oldukça büyük zararlar vererek büyünün daha da tesirli saldırmasına ve onu koruyan cinlerin de saldırılarına maruz kalmaktadırlar. Böyle durumlarda akıllı davranılması ve her işin bir ehli olduğunun hatırlanması gerekmektedir. İnsanlar bir takım sebeplerden dolayı kaş yapmaya çalışırken göz çıkarmakta ve sonunda yine Medyum GeN Hocaya başvurmaktadırlar.

İdrarla Büyü Bozma
Medyum GeN, idrarla büyü bozma konusunun çok zararlı olabileceğini ve insanları bu konularda cahilce işler yaptıklarını söylemektedir. Bir çok kimse büyü bozduğu iddiasıyla ve büyüyü uzak tuttuğunu söyleyerek kendi idrarını içmekten çekinmemektedirler. Hatta kendi idrarı ile elini yüzünü yıkayan insanlara bile son zamanlarda sıklıkla rastlanmaktadır.

Kıymetli okuyucularımız bilmeniz gerekir ki idrar bir çok bakteriyi içinde barındırabilir. Her ne kadar böbreklerinizin sağlam olduğu durumlarda temiz ve steril olarak dışarı atılsa da insan kendindeki hastalıkları her zaman bilemez. Örneğin böbrekleriniz rahatsız ise ve siz bu durumda idrarınızı içer ve sağınız solunuza sürerseniz hem böbreklerinizin ve bağırsaklarınızın iflasına hem de bir çok hastalığa kapı açmış olursunuz.

İdrarla büyü bozma tamamen bambaşka bir olaydır. Bu büyü ilimlerinden bir nüshadır. Bunun nasıl yapılması gerektiğine ve uygulama şekillerine medyum karar vermektedir. Bunu da yapılan hesaplamalar ve gerekli bakımların ardından uygulamaya koymaktadır. Hiçbir medyum kimseye bardağa işeyerek için ve büyü bozulacaktır gibi zarar verici bir şey söylemez.

Sağlık sizin her şeyinizdir. Bundan dolayı da hem büyü yaparken hem de büyü bozma işlemlerinde Medyum GeN Bey sizlerin en küçük bir zarar görmeden atlatmanız için gayretler sergilemektedir. Büyü çok ciddi bir durumdur. Mutlaka ciddiye alınmalı ve bu konuda Medyum GeN Hoca gibi derin ilim sahibi medyumlardan yararlanılmalıdır.

Büyü Bozmak İçin Sirke
Büyü bozmak için sirke kullanımı hakkında bir takım bilgiler bulunmaktadır. Ancak Büyüler belli bir formül ile kişiye özel olarak yapılan işlemlerdir. Büyünün yapımı konusunda binlerce sayfa ön bilgilendirme yazısı yazılabilir. Ancak bizlerin amacı Medyum GeN Hocamızın bizlere sunduğu derin ilimlerden bir çoğu hakkındaki bilgileri sizlere sunmaktır.

Büyü gizemli zamanlarda ilk medyumlara emanet edildiğinden beri ihtiyaçlara binaen değişimler göstermiş ve çağa uyum sağlamış bir hale gelse de özünde asla filtre görmemiş ve saf bir şekilde kimliğini korumaktadır. Bundan dolayıdır ki gerçek bir medyum tarafından yapılan gerçek bir büyü kesin hedefini bulmaktadır.

Medyum GeN Bey ise büyü konusunda attığını hedefin tam ortasından vurmayı başaran medyumlardandır. Burada en önemli hususlardan birisi de Medyum GeN Hocanın büyü yapma kabiliyeti yanından bir çok pozitif ilimle de ilgilenmesi ve büyü bozma konularında büyük bir ekolün de temsilcisi olmasıdır. Fakat bazı algılar maalesef ki yıkmakta zorlandığımız konulardandır.

Büyü bozmak için sirke kullanılmalı algısı kesinlikle yanlış algıdır. Sirke evinizde salatalarda kullanabileceğiniz, temizlik için de çokça tercih edilen ve hatta orijinal bir sirke ise içilmesi de oldukça faydalı bulunan bir gıdadır. Burada insanların yanıldığı nokta cinleri rahatsız eden bir kokusu olduğudur. Evet sirke kokusu cinleri rahatsız eder ancak ne onları tam manasıyla uzaklaştırır ne de büyü bozma işine yarar.

Kuranda Büyü Bozma Duası
Kuranda büyü bozma duası var mıdır sorusu çok fazla dile getirilmektedir. Medyumlar her dini inancı yakından takip etmek zorunda olan kimselerdir. Tarih boyunca elde edilen bilgileri ile büyük bir medyum ailesinin bilgi birikimi havuzunun içine doğan Medyum GeN Hocamız İslam dini ve peygamberi Hz. Muhammed hakkında da geniş bilgi sahibidir.

Bunun yanında bir çok mistik inancı yerinde inceleme fırsatları bulmuş bir medyumdur. Diğer Musevilik ve Hristiyanlık dinleri hakkında da bilgi sahibidir. Burada asıl konu ise semavi kaynaklarımızın büyü bozma konusundaki etkileridir. Medyum GeN Hoca bu konuya çok güzel açıklık getirmektedir. Kuranı kerim insanlığa inan bir hüküm kitabı olmasının yanında bir şifa kaynağıdır da. Bu konuda bir çok araştırmalar da yapıldığı doğrudur.

Ancak Kuran asla tek başına bir çözüm veren konumunda değildir. Siz çözümü ararken ve bulduğunuzda destekletici ve rahatlatıcı olarak yardımcı olmaktadır. Kalp hastaları, bir takım ameliyatlar olarak tedavi görmekte ve damarlarını tıkanıklıktan kurtulması için bypass işlemi uygulanmasını nasıl da istemekteyseler büyü için de bir takım işlemlerin yapılması zorunludur. Kuranın şifası ise her iki işlemden sonra şifa amacıyla ve iyileşme süresinin çabuklaşması açısından okumakta gizlidir.

Kuranda büyü bozma duası olarak bilinen bir takım dualar vardır. Kuranda sizleri ve evlerinizi korumak amacıyla Felak ve Nas sureleri bulunmakta ve Ayet’ el Kürsi de bunlara eklenmektedir. Ancak bunlar sürekli okunsa bile bir çok zaman cinlerin ve büyünün tehlikesinden insanın korunabilmesi mümkün olamamaktadır. Eğer sizler de başınızda böyle bir bela ve musibet ile yaşamak istemiyorsanız Medyum GeN Hocamızı arayarak çekinmeden kendisinden yardım isteyebilirsiniz.

Uzaktan Büyü Bozma
Uzaktan büyü bozma işlemleri en fazla merak konusu olan işlemlerdendir. Medyum GeN Hocamız büyü bozma konularına oldukça hakim ve bu konuda en çok tanınan medyumlardan birisidir. Yıllardır bir çok kişiye uzaktan büyü bozma konusunda yardımcı olmaktadır.

İsten ak büyü isterse de kara büyü çeşitleri olsun her büyünün uzaktan bozulabilmesi mümkündür. Ancak kesinlikle ve kesinlikle güvenilir olan işinin ehli, Medyum GeN Bey gibi bir medyum tarafından bozulması hem sizin fiziksel hem de ruhsal saplığınız açısından önemlidir. Burada en dikkat edilmesi gereken konuların başında doğru tespit gelmektedir.

Medyum GeN Hoca yaptığı bakımlar sonucunda bozulması gereken büyünün hangi türde olduğunu ve ne gibi tılsımları bulunduğunu anlamaktadır. Bunun ardından çok zorlu ve yorucu uygulamalar ile sizlerin üzerindeki büyünün kaldırılması için gereken ayinler yerli yerine getirilerek hiçbir işlem atlanmadan yapılmalıdır.

Medyum GeN bu konudaki dikkati sayesinde bir çok mezar büyüsü gibi büyülerin pençesinden insanları kurtarmıştır. Bu sayede ünü gittikçe yayılmış ve şuanda en bilinen medyumlardan birisi haline gelmiştir. Sizlerin de her türlü sıkıntınızda Medyum GeN Beya ulaşarak yardım istemenizde hiçbir sakınca yoktur.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 signatures.
  Alıntı ile Cevapla

İS Reklam
eFTeLYa.NeT
Yeni Konu Aç  Cevapla

Etiketler
büyü bozma


Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Muska Bozma GeN Muska 0 23 Mart 2021 08:37
Ara Bozma Duası GeN Büyü Duaları 0 19 Mart 2021 16:23
Büyü Hikayeleri GeN Büyü 0 19 Mart 2021 10:53
Büyü Nedir? GeN Büyü 0 19 Mart 2021 10:51
Büyü Hakkında Bilmedikleriniz meLda Esrarengiz Olaylar 0 01 Temmuz 2020 22:37