IRCSayfası - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası   VefaSohbet

Geri Dön   IRCSayfası - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası > Genel Kültür > Burçlar, Fallar ve Kehanetler

Burçlar, Fallar ve Kehanetler Fala inanma, falsız da kalma! tüm kehanetlere bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

Etiketlenen üyelerin listesi

Yeni Konu Aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Temmuz 2020, 21:39   #1
Çevrimdışı
Burçlara göre kişilik özelliklerini


-- Sponsor Baglantı --Koç burcu kişilik özellikleri
Koçlar, cesur ve atılgandırlar. Öncü ve lider ruhlu Koç başarı ve zafere sıfırdan ulaşmaktan haz alır. Genelde ne istediklerini net bir şekilde bilirler. Bağımsızlık onların doğasında vardır. Her yeni gün, onlar için yeni bir başlangıç anlamına gelir. Koç’a engeller koymaya kalkarsanız, size karşı savaş açar. Hırslı ve başına buyruk yanı ortaya çıkar. Ancak içten içe duygusal bir yanı da vardır. Hareketli ve aktif yapısı, topluluk içinde fark edilmesini sağlar. Açık sözlüdür, hatta bazen bu yüzden sıkıntılar yaşar. Aklından geçeni söyleyen ve sözünü hiç sakınmayan bir burçtur.

Boğa burcu kişilik özellikleri
Boğa burcu, yaptığı her işte süreklilik arayan ve günübirlik hevesler peşinden koşmayan bir burçtur. Dış dünyaya tümüyle açıktır ve sevdiklerini kucaklamaktan hoşlanır. Dostluk ve koruyuculuk onun için her şeyden önde gelir. Süreklilik ve dost canlısı oluşunu bir arada değerlendirmek gerekirse; senelere yayılan sağlam arkadaşlıklar peşinde koştuğunu söyleyebiliriz. Bu özelliği kariyer içinde geçerlidir, kısa sürede ne kadar çok kazanırım diye değil, bir işi ne kadar uzun süre başarırım diye düşünür.

İkizler burcu kişilik özellikleri
İkizler burcu, üstün zekalıların burcu olarak bilinir. Her ne kadar çift karakterli ve dengesiz diye algılansa da aslında ikizlerin bu iki açıdan olaylara bakış özelliği ona ayakları yere sağlam basan dengeli bir duruş vermektedir. Diğerleri olayları tek bir açıdan değerlendirip fevri kararlar alırken, İkizler olayları iki farklı açıdan görebilme ve değerlendirebilme yeteneğine sahiptir.

Yengeç burcu kişilik özellikleri
Yengeç insanları duygusallıkları ile bilinirler. Yengeç’in duygusal olmasının sebebi diğer insanlardan beslenmesidir. Hem çevresindekilerin ruhunu besler hem de ihtiyacı olan enerjiyi yine sevdiklerinden alır. Kendisini korumak için kuşandığı kalkan, çoğu zaman yanlış anlaşılmasına neden olur. Duygularını inanılmaz derin ve yoğun bir şekilde yaşar.

Aslan burcu kişilik özellikleri
Aslan, çevresine enerji yayar. Liderlik özelliği aslında bu enerjiyi insanlara aktarmasıdır. Yoksa Aslan’ın lider benim gibi bir iddiası yoktur, sadece sahip olduğu enerjiyle etrafındakilere ışık saçar ve bu ışıkla yol göstererek diğerlerinin hayatını kolaylaştırır. Taklit yeteneği çok gelişmiştir, konuşmayı sever. Güzel konuşmalarıyla etrafındaki insanları etkilemeyi başarır. Övülmeyi çok seven Aslan, bu yönlerini fark eden kötü niyetli insanların kurbanı olabilir.

Başak burcu kişilik özellikleri
Başak, düzen ve tertip burcudur. Yükselişe ve başarıya giden yolda sağlam adımlar atar ve ara ara durup mevcut durumunu analiz eder. Her zaman gerçekçi değerlendirmeler yapar ve daha iyisini nasıl yapabileceğine bakar. Yüksek bir insan sevgisine ve ahlaka sahiptir. Mantığı ve sabrı ile tüm ağırlıkların altından kalkabilir. Kıvrak zekası ve ince bir espri anlayışı, biraz alaycı görünmesine neden olabilir. İnsanlara yardım etmek, onun için içgüdüsel bir harekettir. İhtiyacı olan herkese hiçbir karşılık beklemeksizin ellerini uzatır.

Terazi burcu kişilik özellikleri
Terazi, dengenin ve adaletin timsalidir. ve ona tam anlamıyla uyan bir sembol. Geniş bir alana yayılıp ağır bir duruş sergiler. Dışarıdan bakanlar da onun kolay kolay devrilmeyeceğine ikna olurlar. Bu özelliği sayesinde insanlar hayatlarında mutlaka en az bir Terazi olsun isterler, çünkü Terazi kötü günlerde sizin dengenizi sağlamanıza yardımcı olur. Sağlam duruşu ve olgun tavrıyla adeta elinizden tutar ve düşmenize izin vermez. Ayrıca Teraziler, eğlenceye doymazlar. Beğenilme ve herkes tarafından sevilme ihtiyacı, neredeyse saplantı halindedir.

Akrep burcu kişilik özellikleri
Akrep burcu, karizmatik, çekim alanı güçlü, tutkuludur. Düşmanları dahi ona ister istemez, gizli hayranlık duyar. Düşmanına karşı acımasızdır. Hak ettiğinizi düşündüğünüz ilgiyi ondan alamayabilirsiniz. Ama tüm bunlar asla Akrep’in vicdanından şüphe etmenize sebep olmamalı. Çünkü ilgisi dağınık gözüken Akrep aslında sizin bilmediğiniz kıvrımlı bir yol üzerinden emin adımlarla gidiyor demektir. Onun ne zekasından ne de iyi kalbinden şüphe etmelisiniz. Ruhu öğrenme hırsıyla doludur.

Yay burcu kişilik özellikleri
Yay burcunun özgüveni ve yaşam sevinci çok fazladır. Çevresindekilerin onun yaşam sevincinden, özgüveninden öğreneceği çok şeyi vardır. Yay’ın da aynı şekilde yaşam sevincini katlayarak çoğaltabilmek için, hikayelerini anlatıp aslen kendini neşelendirmek için başka insanlara ihtiyacı vardır. Yay dışardan kimseye ihtiyaç duymaz bir özgüvene sahip gözükse de yalnız kalmak onun için katlanılmaz bir durumdur. Çoğunlukla içgüdüleriyle hareket eder. Sade ve dürüsttürler ama arada patavatsızlıkları da olur. Düşündüklerini anında söylediği için sık sık komik duruma düşebilir.

Oğlak burcu kişilik özellikleri
Oğlak, kararlı ve emin adımlarla yürüyen bir burçtur. Oğlak hayatını iki evre olarak yaşar. Gençken daha tedirgin ve güvensiz olan Oğlak, yaş ile birlikte daha emin adımlar atar ve bu haliyle güven veren insana dönüşür. O ürkek çocuğun nasıl olup da bu kadar kararlı ve tutarlı erkeğe/kadına dönüştüğüne inanmak güç gelebilir. Sabırlı ve dikkatlidir. İşine çok önem verir. İşi için kendisini bile ihmal eder. İşlerinin yavaş ama güvenli gelişimini izlemekten haz alır.

Kova burcu kişilik özellikleri
Kova, deniz dalgası kadar anlaşılmaz, deniz kadar derin, deniz kadar engin, deniz suyu kadar milyon bileşenden oluşan bir burç. Bir Kova için “çok iyi tanırım onu” demek biraz zordur. O kadar açık sözlü olmasına rağmen derinlerde bir yerlerde bambaşka şeyler olduğunu da hissettirir size. Ama düşman bile seçeceksiniz bir Kova’yı tercih edin çünkü o düşmanına bile adil davranır ve asla düşmesine izin vermez. Arkadaşlık duyguları çok gelişmiştir. Özgür olma arzusu, arkadaşlık, aile gibi değerlere karşı çelişkili bir yaşam sürdürmesine sebep olur. Bir yanı tüm insanlara olabildiğince yakın olmak isterken, diğer yanı, bu tür duyguların verdiği bağımlılıktan kaçmak ister.

Balık burcu kişilik özellikleri
Balık burcu, diğer insanlarla bir köprü kurmadan yaşayamaz. Gerek konuşarak, gerek dokunarak diğer insanların ne düşündüğünü, ne hissettiğini öğrenmek isteği içindedir. Duygularını rahatlıkla belli etmesinin asıl sebebi karşısındaki insanı da rahatlatarak onun da açılmasını sağlamaktır. Sulu gözlü olarak bilinen Balık size ağlayarak, sizin duygularınızı ona açmanıza öncülük etmiş olur çünkü artık bilirsiniz ki karşınızda sizi yargılayacak biri yok. Altıncı hissi inanılmaz kuvvetlidir. Çalışmayı çok sevmez ama etraflarındaki kişileri çalıştırmayı çok iyi bilir. Yüksek anlayışı, sezgileri ve meraklı yapısı kariyer için uygundur.
  Alıntı ile Cevapla

İS Reklam
sohbetediyoruz.com
Yeni Konu Aç  Cevapla

Etiketler
burçlara göre kişilik özelliklerini


Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kadınların burçlara göre karakterleri meLda Burçlar, Fallar ve Kehanetler 0 01 Temmuz 2020 21:39
Burcuna Göre Otomobil ve Otomobil Kullanımı meLda Burçlar, Fallar ve Kehanetler 0 01 Temmuz 2020 21:38
Internet ve Kişilik Hakları GeN Hosting Şikayetleri 0 30 Haziran 2020 05:16
Kişilik Hakları Hakkında IS IRC Dünyasından Röportajlar 0 27 Haziran 2020 00:32